Bilgi & Sipariş Hattı 0545 242 55 45
Hesabım
Benzer Ürünler JUST TATTOO BALM 5 ADET TATTOO4EVER PİERCİNG VE DÖVME BAKIM SETİ 2'Lİ TATTOO FOREVER SKIN CARE POMAD 24 ADET PIERCING BAKIM SOLUSYONU 24 ADET JUST TATTOO BALM 10 ADET JUST TATTOO BALM 25 ADET TATTOOFOREVER GREEN GLIDE 125 ML TATTOOFOREVER GREEN GLIDE 500 ML TATTOO FOREVER GREEN SOAP TATTOOFOREVER TEMİZLEME KÖPÜĞÜ VE GREEN SOUP SET TATTOO FOREVER DÖVME BAKIM KREMİ 2'Lİ AnestUSA - ANESTEZİ KREMİ

TATTOO FOREVER DÖVME BAKIM KREMİ 2'Lİ

TATTOO FOREVER DÖVME BAKIM KREMİ 2'Lİ
4 Bu ürün 0 kez incelendi.
Kod: TATTOO FOREVER DÖVME BAKIM KREMİ 2'Lİ
Marka: RED LINE TATTOO SUPPLY
245.96 TL / KDV Dahil
%20indirim
307.10 TL
Ödeme Seçenekleri : Kredi Kartı – Havale / EFT – Tahsilatlı Gönderi

TATTOO FOREVER DÖVME BAKIM KREMİ

DÖVMELERİN İYİLEŞTİRİLMESİNDE BAKTERİLERE KARŞI KORUMA VE NEMLERNDİRME GÖREVLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİREN SAĞLIK BAKANLIĞI BİLDİRİMLERİ YAPILMIŞ DÖVME BAKIM KREMİDİR.

TATTOO FOREVER İLE BAKIMI YAPILAN DÖVMELERİN RENK TONLARINDA %25 ORANINDA DAHA İYİ SONUÇ VERDİĞİ GÖZLEMLENMİŞTİR.

NASIL KULLANILIR ? : DÖVMENİZ YAPILDIKTAN SONRA ILIK SU İLE DUŞUNUZU ALIN DUŞ ESNASINDA DÖVME ÜZERİNE LİF VEYA BENZER MADDELER İLE SÜRTME YAPMAYINIZ, DUŞTAN ÇIKTIKTAN SONRA KURULANIRKEN DÖVME ÜZERİNİ HAVLU İLE KOMPRES YAPARAK KURULAYIN. TATTOO FOREVER BAKIM KREMİNİ ÇOK İNCE BİR TABAKA OLARAK DÖVME ÜZERİNE SÜRÜN VE YEDİRİN. 

TATTOO FOREVER BARINDIRDIĞI YÜKSEK VİTAMİN VE İYİLEŞTİRİCİ ANTİSEPTİKLER NEDENİ İLE ÇOK FAZLA VE SIK SÜRÜLMESİ TAVSİYE EDİLMEZ NEDENİ CİLDE FAZLA GELEN VİTAMİN SİVİLCELENME YAPABİLİR. 

BU İŞLEMİ DUŞ ALMADIĞINIZ ZAMANLARDA DÖVMENİZİ KURU BIRAKMAYACAK ŞEKİLDE GÜN İÇERİSİNDE TEKRARLAYIN.